Informācija par kārtību, kādā SIA ILSTRE nodrošina iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus

1.    SIA ILSTRE (turpmāk - Ārsta prakse) atrodas Jelgavā, Tērvetes ielā 68 pirmajā stāvā un ir vienīgā iestāde šai ēkā.
2.    Ārsta praksē ir nodrošināta vides pieejamība personām ar funkcionāliem traucējumiem, pacienti tiek individuāli sagaidīti pie ārdurvīm un pavadīti līdz ārsta kabinetam.
3.    Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar funkcionālajiem traucējumiem tiek nodrošināti uz vietas Ārsta praksē un izbraucot uz mājām pie gulošiem pacientiem. To veic gan ārsts, gan ārsta palīgs vai medmāsas.
4.    Personu ar funkcionālajiem traucējumiem iekļūšanu Ārsta praksē un pārvietošanos pa Ārsta prakses telpām nodrošina Ārsta prakses personāls.
5.    Lai informētu Ārsta prakses personālu par ierašanos Ārsta praksē, personas ar funkcionālajiem traucējumiem var zvanīt pa tālruni 63011888 vai 29342928, kā arī rakstīt e-pastā Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
6.    Lai nodrošinātu ērtākas un savlaicīgākas veselības aprūpes saņemšanas iespējas Ārsta praksē, personas ar funkcionālajiem traucējumiem var iepriekš pieteikt veselības aprūpes pakalpojuma saņemšanu Ārsta praksē pa tālruni 63011888 un 29342928 vai elektroniski, nosūtot pieteikumu uz Ārsta prakses elektroniskā pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
7.    Personām ar dzirdes traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti, saziņā izmantojot vizuālo informāciju un, ja nepieciešams, saraksti.
8.    Veselības aprūpes pakalpojumi personām ar redzes traucējumiem tiek nodrošināti, ja nepieciešams, iesaistot Ārsta prakses personālu, ērtākai pārvietošanās iespēju nodrošināšanai un cita atbalsta sniegšanai.
9.    Personām ar garīga rakstura traucējumiem veselības aprūpes pakalpojumi tiek nodrošināti pacientam viegli uztveramā valodā.
10.  Sakarā ar to, ka ārsta prakse atrodas pielāgotās telpās,ēkā, kura celta 1934. gadā un ierīkot tualeti personām ar funkcionāliem traucējumiem tehniski nav iespējams veicot vienkāršotu telpu pārbūvi(ir izsniegts būvspeciālista atzinums), ārsta praksē ir pieejams šīberis un divu veidu pīles (sieviešu un vīriešu).
11.   Informācija par kārtību, kādā SIA ILSTRE nodrošina iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus, ir izvietota Ārsta prakses telpās informatīvajā materiālā pacientu uzgaidāmajā telpa, ka arī pieejama tīmekļa vietnē www.ilstre.lv
12.   Papildus informāciju par iespēju personām ar funkcionāliem traucējumiem saņemt veselības aprūpes pakalpojumus Ārsta praksē var iegūt, sazinoties ar Ārsta praksi pa tālruni 63011888 un 29342928. Tuvākās ārstniecības iestādes, kurās ir iespējams saņemt veselības aprūpes pakalpojumus personām ar funkcionālajiem traucējumiem ir:
       Jelgavas poliklīnikā, S. Edžus ielā 10, Jelgavā, tel. 63084508
       Jelgavas pilsētas slimnīcā, Brīvības bulv.6. Jelgavā, tel. 63021802