Aktualitātes

Kinezioloģiskais teipošana ir ārstēšanas metode, kas balstīta uz kinezioloģijas principiem, lai veicinātu organisma atveseļošanās procesus, iedarbojoties uz kustību – balsta sistēmu, nervu un cirkulācijas sistēmu.

Iedarbība:

muskuļu darbības veicināšana,
regulējot muskulatūras tonusu,
asinsrites un limfas atteces sastrēgumu novēršana,
sāpju samazināšana,
locītavu atbalsts:
 - stimulējot propriorecepciju;
 - koriģējot kustību virzienu;
 - palielinot stabilitāti.

Sāls istabas apmeklējuma seansi

Sāls istabas apmeklējums elpceļu, ādas stāvokļa un nervu sistēmas profilaksei, rehabilitācijai, labsajūtai un imunitātes stiprināšanai ieteicams gan mazajiem, gan lielajiem!
Mūsdienās diemžēl dzīvojam un strādājam piesārņotā vidē. Piesārņojums caur elpošanas ceļiem un ādu iesūcas organismā, novājinot imunitāti un bojājot dzīvībai svarīgus orgānus, kā arī rosina plaušu slimības, astmu, bronhītu u.c.

Rudens ir pārmaiņu laiks gan dabā, gan cilvēku dzīvē. Rudens ir laiks, kad pēc siltās vasaras mainās ne vien daba mums apkārt, bet mainamies arī mēs paši. Īpaši pastiprināti uz šīm un citām pārmaiņām reaģē mūsu mazuļu organismi - vienam ģimenē uzradies „konkurents” - brālītis vai māsiņa, otram jāsāk spert pirmie soļi lielajā dzīvē un jādodas uz bērnu dārzu, trešajam varbūt mīļa ome vai auklīte mājās, bet māmiņa un tētis visu dienu darbiņā. Tas viss rada stresu mūsu mazulim un līdz ar to arī imunitātes pazemināšanos, jo kā zināms - visvairāk imunitāti grauj STRESS. Un, ja vēl tam pievienojas vīrusi, kuri rada augšējo elpceļu un kuņģa zarnu trakta saslimšanas, tad maisam gals vaļā un mūsu mazulis sāk slimot. Tāpēc mums jau laikus vajadzētu rūpēties par mazuļu imunitāti. Kas tā ir?

Jaundzimušais - pirmais kliedziens parādās kā fonēma, stiepts, difūzs, nemainīgs. Pirmajās dienās raud vienādi (balsīgie līdzskaņi, ā, ū, i, dažādi nebalsīgi). Ar laiku kliedziens kļūst diferencēts, atkarīgs no bērna sajūtām un apstākļiem.