Draugi

 

 

  

Esam aktīvas un radošas māmiņas, kas vēlas aktīvi darboties bērnu labā.
Mūsu Biedrības mērķi ir organizēt pasākumus ģimenēm , sporta spēles, sadraudzības dienas , labdarības akcijas, seminārus par dažādām saistošām tēmām.

Jelgavas māmiņu klubs

EuroSign ir viens no kreatīvākajiem reklāmas ražošanas uzņēmumiem Zemgales reģionā.
Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir lielformāta pilnkrāsu digitāldruka, poligrāfija, reklāma un ar to saistītie pakalpojumi.

EuroSign

Sveikas, Jelgavas mammas.
Esmu sertificēta auklīte, kura ir beigusi studijas pirmsskolas un sākumskolas pedagoģijā.
Piedāvāju pieskatīt un izglītot pirmsskolas vecuma bērnus. Pieskatīšana notiek manā dzīvesvietā, kurā ir rotaļu telpa bērniem. Bērnus pieskatu darbadienās 8:00 – 18:00, ir iespēja bērnu atstāt uz pilnu dienu vai pāris stundām, kā arī iepriekš vienojoties vakaros, nakts stundās un brīvdienās.

Sīkāka informācija sazinoties privāti.

Kristīne - Pirmsskolas un sākumskolas pedagoģe, izieti bērnu aprūpes kursi un kursi bērniem ar uzvedības traucējumiem
Oficiāli reģistrēta aukle
Tālr. 299 247 80
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Atrašanās vieta Vīgriežu iela.
Priecāšos par sadarbību!

Pasažieru pārvadājumi ar astoņvietīgu Wolksvagen Caravelle mini busiņu. Piedāvā doties ekskursijas tūrēs pa Latviju, Baltiju un Eiropu, kā arī transporta pakalpojumus kāzās, izlaidumā, jubilejas svinībās, transfēra pakalpojumus no/uz lidostām Rīga, Viļņa. Iespējams noorganizēt arī kultūras vai sporta pasākumu braucienus.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

MIESAI UN GARAM